czwartek, 5 lipca 2012

Podsumowanie akcji: Vive la France!

Moi Drodzy,

czerwiec minął niespodziewanie szybko. Tak szybko, że sama nie zdążyłam nic przygotowac na moją akcję... Trochę mi za to wstyd. Ale na szczęście Wy nie zawiedliście :) Przesłane przepisy zachwycają!
Nawet nie wiecie, jaką trudność mieliśmy przy wyborze przepisu i autora, którego uhonorujemy książką Julii Child. Na prowadzenie kolejno wysuwały się: Genoise aux Fruits (blog ArtKulinaria), Morskie klejnoty (blog: Kipiący Kociołek), Opera (blog Mind your food) czy Profiterolki z advokatem (blog: Rodzina w Kuchni). 
Ostatecznie wygrała propozycja Renaty Targosz z blogu ArtKulinaria, czyli Genoise aux Fruits.
Wszystkie dołączone przez Was przepisy były wspaniałe. Na pewno w najbliższym czasie będę testować przyrządzenie zupy cebulowej. Dziś już szykuję tartę. Więc, najbliższe tygodnie zapowiadają się bardzo francusko! 

Poniżej  przepisy jakie znalazły się w akcji na durszlaku. Kolejne znajdziecie bezpośrednio na stronie Zmiksowanych.

5 komentarzy:

 1. Bardzo dziękuję za to wyróżnienie :-)
  Jestem zaskoczona i ... ogromnie się cieszę!
  Pozdrowienia dla wszystkich miłośników kuchni francuskiej ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. gratuluję zwyciężczyni :) i dziękuję za możliwość wzięcia udziału w akcji :) pozdrawiam, karolinawkuchni

  OdpowiedzUsuń
 3. w podsumowaniu zauważyłam że mój blog i moje przepisy nie są w ogóle brane pod uwagę ,że brały udział w konkursie.Nie wiem czy to przez nieuwagę czy z innej przyczyny..Pozdrawiam.kocurkowe rozmyslania...

  OdpowiedzUsuń
 4. Dana 181:
  Oczywiście, że Twoje przepisy brały udział w akcji :) Króliki przyrządziłaś wspaniale. Jak napisałam: "Poniżej przepisy jakie znalazły się w akcji na durszlaku. Kolejne znajdziecie bezpośrednio na stronie Zmiksowanych". Przy zmiksowanych jest link, gdzie można bezpośrednio kliknąć i obejrzeć kolejne przepisy zamieszczone na ich portalu.
  Nie było moim celem, żeby ktokolwiek był urażony.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...